PARAMOS AKCIJA „GALI PABŪTI KALĖDŲ ANGELU 2022“

KVIEČIAME MOKYKLOS BENDRUOMENĘ  PASIDALINTI DALELE SAVO GERUMO, ŠILUMA IR DĖMESIU VIENIŠIEMS PAVILNIO SENOLIAMS

Mielieji,

Atėjo laikas, kada dauguma mūsų gyvename šv. Kalėdų laukimu. Deja ne visiems bendruomenės nariams šis laukimas yra džiaugsmingas: kažkur šalia mūsų, Pavilnio bendruomenėje, gyvena vieniši Senoliai, kurie dėl  įvairių gyvenimo negandų, silpnos sveikatos, materialinių nepriteklių, šiandieninio pandemijos konteksto patiria vienatvę bei kitus kasdieninius sunkumus.

Tęsdami gerus darbus bei prasmingą kasmetinę tradiciją (prieš 2018 metų Kalėdas iš mokyklos iškeliavo ir 20 vienišų Pavilnio Senolių pasiekė Jūsų paruoštos dovanėlės, sveikinimai, prieš 2021 metų Kalėdas mokyklos bendruomenės dovanėlės pasiekė net 38 Pavilnio Senolių namus) ir šiais metais kviečiame kiekvieną klasės bendruomenę, kiekvieną Jūsų pasidalinti dalele savo gerumo, šiluma ir dėmesiu su šiais žmonėmis. Prašome Jūsų, klasėje, namuose sukurti atvirukus-sveikinimus, palinkėti Senoliams geros sveikatos, ramių ir gerų artėjančių švenčių, taip pat paruošti būtiniausių maisto produktų dovanėlę (pagal galimybes, negendantys, šventiniam stalui tinkantys produktai).  Jūsų nupieštus atvirukus, parašytus palinkėjimus, paruoštas dovanėles prašome iki gruodžio 16 d. atnešti į mokyklą (į savo klasę), mes jas supakuosime  ir bendradarbiaujant su Pavilnio bendruomenės atstovais,  Šv. Kalėdų proga nugabensime Pavilnio Senoliams. Tikėtina, kad mūsų bendruomenės palinkėjimai ir dovanėlės šiems žmonėms taps vienu svarbiausių švenčių akcentu....

Kviečiame Jus PABŪTI KALĖDŲ ANGELU...

GALI PABŪTI KALĖDŲ ANGELU 2022

 

 

Kontaktai

Adresas: Švarioji g. 33, Vilnius LT-11302 

Tel.: (8 5) 238 2701

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Progimnazija

Steigėjas — Vilniaus miesto savivaldybė

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga

Institucijos kodas: 191715435

© Copyright 2023. Vilniaus Pavilnio progimnazija

Search