3-OJO POLICIJOS KOMISARIATO BENDRUOMENĖS PAREIGŪNĖS APSILANKYMAS PROGIMNAZIJOJE

Gruodžio 1-2 dienomis mūsų progimnazijoje apsilankė 3-ojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Nijolė Mikėnienė. 5- 8 klasių mokiniams papasakojo apie įstatymų pažeidimo pasekmes, administracinę atsakomybę. Pareigūnė priminė mokiniams atšvaitų dėvėjimo tvarką ir būtinybę. Artėjant Naujųjų metų šventėms policijos atstovė perspėjo dėl pirotechnikos priemonių naudojimo, saugumo ir draudimo. Taip pat priminė mokiniams kokios atsakomybės ir pasekmės būtų rūkant elektronines cigaretės arba jas platinant. Esame labai dėkingi mūsų bendruomenės pareigūnei Nijolei Mikėnienei.

Kontaktai

Adresas: Švarioji g. 33, Vilnius LT-11302 

Tel.: (8 5) 238 2701

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Progimnazija

Steigėjas — Vilniaus miesto savivaldybė

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga

Institucijos kodas: 191715435

© Copyright 2023. Vilniaus Pavilnio progimnazija

Search