SOCIALINĖ PARAMA MOKINIAMS 2022–2023 MOKSLO METAIS

Prašymai dėl socialinės paramos mokiniams 2022-2023 mokslo metais teikiami nuo 2022 m. liepos 1 d.

Mokiniams gali būti teikiamos dvi paramos rūšys:

• nemokamas maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai ir maitinimas mokyklose organizuojamose vasaros poilsio stovyklose);
  • parama mokinio reikmenims įsigyti (92 Eur per kalendorinius metus).

Ši parama (tiek nemokamas maitinimas, tiek parama mokinio reikmenims įsigyti) gali būti teikiama, jeigu pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų neviršija 220.50 Eur. Yra taikomos išimtys, kai šeimoje yra trys ir daugiau vaikų, arba susiduriama su liga, nelaimingu atsitikimu, socialine rizika, tuomet atvejis vertinamas individualiai. Išsamiau su sąlygomis galite susipažinti https://paslaugos.vilnius.lt/service-list/Socialines-paramos-mokiniams-skyrimas

Nemokamas maitinimas

Priešmokyklinukams, pirmokams ir antrokams nemokami pietūs ugdymo įstaigose bus organizuojami be atskirto tėvų prašymo. Tėvai (globėjai) turi teisę tiek atsisakyti šios paramos (per mokyklos administraciją), tiek vėl kreiptis dėl jos skyrimo.

Teisė gauti nemokamą maitinimą suteikiama mokiniams iš nepasiturinčių šeimų, kurie mokosi pagal bendrojo ugdymo programas. Mokiniams nemokamas maitinimas skiriamas iki mokslo metų ugdymo proceso pabaigos. Prašymą nemokamam maitinimui gauti galima pateikti nuo liepos 1 d., o dėl maitinimo mokyklos organizuojamoje vasaros poilsio stovykloje nuo gegužės 1 d.

Parama mokinio reikmenims

Teisė gauti paramą mokinio reikmėms suteikiama pagal priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas besimokantiems ir paramos teikimo sąlygas atitinkantiems mokiniams.

Prašymą dėl paramos mokinio reikmenims galima pateikti nuo liepos 1 d. iki spalio 5 d.

Prašymą galima pateikti šiais būdais:

• el. būdu www.spis.lt;
  • atvykus į Klientų aptarnavimo centrą Konstitucijos pr. 3 (I a.);
  • Dėl maitinimo mokiniams organizavimo kreipiantis į socialinę pedagogę Juliją Butarevič.

Jeigu kiltų papildomų klausimų, prašome kreiptis:

• dėl paramos mokiniams (maitinimo ir reikmenų) skyrimo vertinant pajamas – į Socialinių išmokų skyrių el. paštu sis@vilnius.lt, tel. 8 700 35545.
  • dėl paramos (maitinimo) mokiniams organizavimo progimnazijoje – į socialinę pedagogę Juliją Butarevič.

Daugiau informacijos apie socialinę paramą mokiniams rasite čia: APIE PARAMĄ MOKINIAMS.

Adresas: Švarioji g. 33, Vilnius LT-11302

Tel.: (8 5) 238 2701

Progimnazija

Steigėjas — Vilniaus miesto savivaldybė