SVARBI INFORMACIJA

Informuojame, kad vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdžio protokolu, nuo kovo 13 dienos iki balandžio 17 d. (imtinai) stabdoma Vilniaus Pavilnio progimnazijos veikla. Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu mokinių pavasario (Šv. Velykų) atostogos 1 savaite pailginamos bei perkeliamos iš balandžio vidurio į kovo 16–27 dienas. Kovo 16–27 dienomis mokiniams užduotys neskiriamos, šiuo laikotarpiu progimnazija ruošiasi nuo kovo 30 dienos pradėti nuotolinį mokymosi procesą.

Karantino laikotarpiu progimnazijos patalpose (Švarioji g. 33) visą  parą (patalpose Parko g. 67 –  8.00–17.00 val.) dirbs budėtojas-sargas, bei minimalus skaičius  progimnazijos veiklos užtikrinimui  būtinų technines funkcijas atliekančių darbuotojų, taip pat darbo metu visada galite susisiekti su budinčiu progimnazijos vadovu. Vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, esant poreikiui,  progimnazijos patalpose Švariojoje g. bus organizuojamas progimnazijos pradinio ugdymo klasių mokinių, kurių tėvai dirba medicinos sektoriaus įstaigose, ugdymas ir priežiūra. Kilus klausimams, prašome susiekti progimnazijos elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonais: 85238 2701 (raštinė), 8 680 31132 (direktorius), 8 680 59862 (pradinį ugdymą kuruojanti direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irina Iljeitienė), 861467093 (pagrindinį ugdymą kuruojanti direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Kukytė).

Apie visus pakeitimus informuosime papildomai (progimnazijos tinklalapyje bei el. dienyne), prašome sekti informaciją.

Pagrindinis Vilniaus miesto DUK sąrašas: http://sveikas.vilnius.lt/

LRV nutarimas dėl karantino: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/73c0b060663111eabee4a336e7e6fdab