VILNIAUS M. 3 - 4 KL. MOKINIŲ MATEMATIKOS KONKURSAS „MAGIS“

Matematikos konkursas (2)2021 m. gegužės 14 d. vyko Vilniaus m. 3 - 4 kl. mokinių matematikos konkursas „MAGIS“. Konkurso tikslas – sudaryti galimybę gabiems mokiniams dalyvauti Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadoje (LPMO).

Pavilnio progimnazijai atstovavo ketvirtokai: Adomas Kaučikas, Rūta Leiputė, Aras Mikučionis, Jurgis Pleikys ir Arūnas Zavadskis.

Džiaugiamės ir didžiuojamės puikiais rezultatais: Aras Mikučionis pelnė I-ąją vietą. Rūta Leiputė - IV-ąją vietą Vilniaus mieste. Ji irgi yra kviečiama į LPMO. Gerai pasirodė ir kiti Pavilnio progimnazijos dalyviai, surinkę daugiau nei pusę galimų taškų. (Konkurse dalyvavo 14-os Vilniaus mokyklų mokiniai.)

Arui ir Rūtai linkime sėkmės Lietuvos pradinukų matematikos šventėje (LPMO), varžantis su Lietuvos stipriausiais matematikais. LPMO vyks gegužės 29 d., Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete, Naugarduko g. 24. Olimpiadą rengia – "Gabių vaikų akademija" ir dr. Romualdas Kašuba, bendradarbiaujant su VU Matematikos ir informatikos fakultetu.

Magis 2021 rezultatai