PUSIAUŽIEMIS

Sausio 25 d. minėjome ne tik Vilniaus gimtadienį, bet ir pusiaužiemį. Visą paskutinę sausio savaitę 7-8 klasių mokiniai chemijos ir biologijos pamokose atliko integruotą veiklą - žiūrėjo fotografo M. Čepulio filmą apie augalų ir gyvūnų pasiruošimą šaltajam sezonui, kodėl gyvūnai prabunda vidury žiemos, kokie reiškiniai vyksta augalų ir gyvūnų organizmuose šaltuoju metų laiku ir orams šylant. 8-ų klasių mokiniai pamokoje turėjo rasti senolių išminties, papročių, posakių apie pusiaužiemį, o 7-ų klasių mokiniai namuose turėjo aprašyti po vieną gyvūną, kaip jis prisitaikęs žiemoti, o darbus pristatė kitos pamokos metu.