1B EDUKACIJOJE „VILNIAUS GYNYBINĖ SIENA“

Nuostabiai žiemišką sausio 20 d. 1 b klasės mokiniai vyko į Vilniaus senamiestį. Dalyvavo istorinėje edukacinėje pamokoje „Vilniaus gynybinė siena“. Mokiniai sužinojo, jog gynybinė siena buvo mūrinė su 10 įtvirtintų vartų ir 5 bokštais. Visas sienos ilgis – 3 km.

Ekskursijos metu ėjome gynybinės sienos perimetru, o buvusių vartų ir bokštų vietose įsivaizdavome kokie statiniai čia stovėjo ir kokią reikšmę turėjo miestui. Pakeliui lavinome pastabumą ieškodami buvusios gynybinės sienos fragmentų. 

Pirmokus nustebino tai, kad Vilniaus gynybinei sienai yra 500 metų!

Grįžome didžiuodamiesi, jog gyvename Vilniaus mieste ir esame vilniečiai.

Kontaktai

Adresas: Švarioji g. 33, Vilnius LT-11302 

Tel.: (8 5) 238 2701

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Progimnazija

Steigėjas — Vilniaus miesto savivaldybė

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga

Institucijos kodas: 191715435

© Copyright 2023. Vilniaus Pavilnio progimnazija

Search