CHEMIJOS PRAKTIKOS DARBAS “KRISTALINĖS KALĖDOS”

Visą gruodžio mėnesį namuose 8-ų klasių mokiniai atliko chemijos praktikos darbą ,,Kristalinės Kalėdos". Grįžę po atostogų mokiniai pristatė savo darbus, pasidalijo mintimis, kaip sekėsi auginti kristalus, kokias medžiagas naudojo, dalijosi patirtimi su kitais mokiniais ir pateikė rekomendacijas tiems, kuriems nepavyko jų išauginti. Pristatome geriausiai pavykusių darbų nuotraukas.

Kontaktai

Adresas: Švarioji g. 33, Vilnius LT-11302 

Tel.: (8 5) 238 2701

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Progimnazija

Steigėjas — Vilniaus miesto savivaldybė

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga

Institucijos kodas: 191715435

© Copyright 2023. Vilniaus Pavilnio progimnazija

Search