BREIKO BŪRELIO PRISTATYMAS

2022-11-30 progimnazijoje vyko tėvų lėšomis išlaikomo breiko būrelio pristatymas. Pasirodymą surengė breiko šokio mokytojas Jevgenij Kirjanov ir buvusi jo mokinė Dominika Banevič – Bgirl Nicka, geriausia Lietuvos breiko šokėja, Europos ir pasaulio taurių laimėtoja, planuojanti dalyvauti 2024 m. Paryžiaus olimpiadoje. Progimnazijos mokiniai ir mokytojai susižavėję stebėjo šokius, palaikė juos plojimais ir šūksniais, išklausė su būrelio organizavimu susijusią informaciją.
Gruodžio 5  d. (pirmadienį) 17.00 val. aktų salėje vyks pirmoji nemokama breiko šokio pamoka, tad visi norintys galės susipažinti su breiko šokiu išsamiau, o taip pat apsispręsti dėl tolesnio būrelio lankymo.