INTEGRUOTOS 5-6 KLASIŲ MOKINIŲ PAMOKOS

Lapkričio 9 d Vilniaus Pavilnio progimnazijos 5-6 klasių mokiniams vyko integruotų pamokų diena. Mokiniai mankštino ne tik kūną bet ir protą integruotoje fizinio ugdymo ir vokiečių kalbos pamokoje, lygino lietuviškus ir angliškus frazeologizmus apie kūno dalis integruotoje lietuvių ir anglų kalbų pamokoje, planavo virtualias ekskursijas po Vilnių informacinių technologijų ir rusų kalbos pamokoje bei kūrė ateities miškus etikos ir dailės pamokoje.

Kontaktai

Adresas: Švarioji g. 33, Vilnius LT-11302 

Tel.: (8 5) 238 2701

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Progimnazija

Steigėjas — Vilniaus miesto savivaldybė

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga

Institucijos kodas: 191715435

© Copyright 2022. Vilniaus Pavilnio progimnazija

Search