KONSULTACIJŲ DIENA

consulting iconGERBIAMI TĖVELIAI,

2022 m. lapkričio 8 d. mokykloje 5 – 8-tų klasių mokinių tėvams organizuojama konsultacijų diena:

15.30-18.45 val. įvairių dalykų mokytojai ves trišales konsultacijas (dalyko mokytojas, tėvai, mokinys) 5-8-tų klasių mokinių tėvams. Konsultacijos vyks nuotoliniu būdu Google Meet platformoje. Kiekvieno mokytojo konsultavimo laikas nurodytas registracijos formoje. Užsiregistravus mokytojas jums sukurs susitikimą Google kalendoriuje, kurio laiką ir nuorodą matysite prisijungę prie savo vaiko vilnius.eu paskyros. Prie pranešimo prisegame vizualinę registravimosi konsultacijai žingsnių instrukciją. Kilus klausimų ar registravimosi nesklandumų, rašykite pranešimą per elektroninį dienyną arba skambinkite direktoriaus pavaduotojai ugdymui Gitanai Kukytei.

SVARBU: registruojantis nurodyti mokinio klasę, vardą, pavardę, kad mokytojas galėtų sukurti jums pakvietimą į susitikimą ir pasiruošti jam.

Kviečiame susiplanuoti laiką, pasirinkti mokytojus, su kuriais norėtumėte aptarti savo vaiko mokymąsi, galimą pagalbą siekiant jo pažangos. Į konsultaciją rekomenduojame jungtis kartu su savo vaiku, siekiant aktyvaus jo įsitraukimo aptariant mokymąsi, galimą pagalbą bei tolesnę pažangą. Jeigu neturite galimybės dalyvauti mūsų pasiūlytu laiku, konsultacijos laiką reikėtų derinti asmeniškai su konkrečiu mokytoju., kad iš karto būtų galima aptarti Registruotis galima spalio 27 d. – lapkričio 7 d. (imtinai).

Pagarbiai

direktoriaus pavaduotoja ugdymui