NACIONALINIS KRITINIO MĄSTYMO IR PROBLEMŲ SPRENDIMO KONKURSAS

Nacionalinė švietimo agentūra, tęsdama tradiciją, šiemet ir vėl visus moksleivius pakvietė dalyvauti Nacionaliniame kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse, skirtame 3-10 klasių moksleiviams.

Konkursas buvo organizuotas trijose amžiaus grupėse ir vyko, naudojant kompiuterines technologijas:

• sausio 31 d. – 8–10 klasių (gimnazijų I-II klasių) mokiniams;
  • vasario  3 d. – 5–  7 klasių mokiniams;
  • vasario  5 d. – 3–  4 klasių mokiniams.

Buvo parengtos įdomios ir nuotaikingos skirtingo sudėtingumo užduotys. Kiekvienos mokyklos mokiniai, geriausiai atlikę užduotis tarp visų savo mokyklos atitinkamos klasės mokinių, apdovanoti Konkurso laimėtojų diplomais.

Šio Konkurso tikslas – mokinių bendrųjų kompetencijų ir bazinių žinių taikymo gebėjimų konkrečiose praktinėse situacijose vertinimas. Konkursu siekiama ugdyti labai svarbius tolesniam mokymuisi ir gyvenimui XXI a. mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, taip pat gebėjimą kūrybiškai taikyti įgytas žinias.

Džiaugiamės visų dalyvių rezultatais.

Keturi trečių klasių mokiniai pateko tarp dešimtadalio geriausių Lietuvos mokinių.

Nuoširdžiai sveikiname konkurso trečių klasių nugalėtojus:

Arūnas Zavadskis - I vieta, apdovanotas Konkurso laimėtojų diplomu.

Jurgis Pleikys - II vieta.

Rūta Leiputė - III vieta.

Aras Mikučionis - III vieta.

Rezultatų ataskaita: Priedas Nr. 1 >>    Priedas Nr. 2 >>    Priedas Nr. 3 >>

2020 m. Nacionalinis mąstymo ir problemų sprendimo konkurso užduotys: https://nec.lt/707/