MATEMATIKOS „KENGŪRA “ – KASMETINIS TARPTAUTINIS MATEMATIKOS KONKURSAS

Matematikos „Kengūra“ – kasmetinis tarptautinis matematikos konkursas, vykstantis daugiau nei 30-yje šalių. Jame gali dalyvauti 1-12 kl. moksleiviai. Šis konkursas atsirado 1991 metais, jį sukūrė Prancūzijos matematikai. Lietuvoje „Kengūros“ konkursas atskirose mokyklose organizuojamas nuo 1995 m.

2020-ieji daug kur atnešė neplanuotų iššūkių ir naujovių. „Kengūros“ konkursas nebuvo išimtis. Laimė, šiandieninės technologijos leido mums ir vėl visiems kartu susitikti matematikos konkurse „Kengūra“, nors ir kitokiu, nuotoliniu formatu, ir džiaugiamės jūsų aktyviu dalyvavimu: šiemet uždavinius konkurse sprendė virš 38 700 Lietuvos mokinių ir darželinukų!

Sveikiname laureatus ir dalyvius. Džiaugiamės ir didžiuojamės Jūsų matematiniais gebėjimais.

Pranešimas dėl nugalėtojų skelbimo >>

Rezultatai mokykloje >>