PIEŠINIŲ KONKURSAS „MES UŽAUGOME LAISVI“

Piešinių konkurse „Mes užaugome laisvi“, kurį organizavo –   Lietuvos  mokinių  neformaliojo  švietimo centras, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Dailės mokytojų asociacija, dalyvavo ir Pavilnio progimnazijos mokiniai. Mokinius ruošė mokytojos Justina Adomavičienė ir Vitalija Pelakauskienė.

Konkursu siekiama padėti jaunajai kartai suvokti laisvės vertę, pažinti ir pasirinkta menine raiška atspindėti praeities ir dabarties sąsajas. Puoselėti Tėvynės meilės, atsakomybės už savo tautą ir valstybę, tautinės savigarbos jausmą. Kuriant tapybines, grafines, mišrios technikos kompozicijas, ieškoti apgintos laisvės įprasminimo.

Keturios progimnazijos mokinės pelnė dalyvio padėkas. Sveikiname: Rūtą Leiputę, Evą Plečkaitytę, Lėją Rakauskaitę ir Liepą Titaitę.