PRABILUSIOS KAUKĖS

Teatro pamokas užbaigė jau ir II-oji „Menų projekto 6 kl.“ grupė. Per nuotolines pamokas, susipažinę su teatro istorija, su jo rūšimis, gilindamiesi į tai, kokias paslaptis slepia teatrinė kaukė – tapome kūrėjais.

Pasirinkę personažus iš A. de Sent Egziuperi „Mažojo princo“ – mokiniai  sukūrė nuostabias ir originalias jų kaukes.  Dėka mokinių kūrybiškumo ir artistiškumo – „Mažojo princo“ veikėjai ne tik atgijo, bet ir prabilo. Įsimintiniausi žodžiai: „...matyti galima tik širdimi. Svarbiausi dalykai akimis nematomi“.

(Koliažas 1: G. Petričenkaitė, R. Mikulskytė, B. Kuliavaitė; Koliažas 2: S. Kaučikas, N. Kločkov, G. T. Milaševičius, A. Kaštanovas; Koliažas 3: E. Novošinskaja, A. Memėnaitė, K. Matvejeva, G. Medzinskytė.) Mokytoja Eglė Driukaitė-Alesienė.)