INFORMACIJA DĖL 1–4 KL. MOKINIŲ SUGRĮŽIMO Į KONTAKTINĮ UGDYMĄ NUO 2021-04-12

2021-04-02 informacija dėl 1–4 kl. mokinių sugrįžimo į kontaktinį ugdymą

Džiaugiamės, kad progimnazijos bendruomenei sėkmingai pavyko susidoroti su parengiamaisiais darbais dėl grįžimo į kontaktinį ugdymą ir tikimės, kad nuo balandžio 12 d. galėsime sugrįžti į klases. Į progimnaziją sugrįš visų 8 pradinio ugdymo klasių mokiniai (151), kurių kaupinių metodu atlikti COVID-19 testo rezultatai bus neigiami. Mokiniai (27), kurių tėveliai (globėjai) nepareiškė noro grįžti į kontaktinį ugdymą, mokysis kaip ir pastaruoju metu – nuotoliniu būdu.

Progimnazijai surinkus, susisteminus ir Vilniaus visuomenės sveikatos biurui pateikus tolesniam proceso organizavimui būtiną informaciją, kitą savaitę progimnazijos mokinių ir darbuotojų šeimų ūkiai bus pakviesti testuotis (kaupinių metodu, kai tyrimas atliekamas imant po mėginį iš nosies landos, negiliai, 1,5–2 cm, kiekvienam namų ūkio nariui ir ėminiai grupuojami viename mėgintuvėlyje) paskirtame mobiliajame punkte.

Pagal progimnazijos turimą informaciją, preliminari mūsų bendruomenei skirta testų atlikimo diena – balandžio 8 d., tačiau data dėl nuolat atliekamų sistemos tobulinimo darbų dar gali keistis (nuo 8 iki 10 d.).  Kitą savaitę visi, išreiškę sutikimą, SMS žinute bus informuoti, kurią dieną, valandą, kuriame punkte namų ūkiui bus atliekamas kaupinių tyrimas. Apie tyrimo rezultatą SMS žinute būsite informuoti tik tuo atveju, jei kaupinys bus teigiamas, neigiamą kaupinio atsakymą galėsite matyti asmeninėje e.sveikata paskyroje (rekomenduojame būtinai įsitikinti dėl neigiamo atsakymo). Jeigu kaupinys būtų teigiamas, nedelsiant privalote informuoti Progimnaziją (direktorių, tel. 8 5 238 2701, 8 680 31132 arba už COVID-19 valdymą atsakingą Almą Pelešynaitę, tel. 8 686 59220).

Per ateinančią savaitę atnaujinsime ir iki savaitės pabaigos pateiksime būtinąją ugdymo proceso organizavimo informaciją: kontaktinio ugdymo pamokų ir nuotolinio mokymo konsultacijų tvarkaraščius, VDM grupių veiklos organizavimo, Progimnazijos organizuojamų neformaliojo švietimo būrelių tvarkaraščius, kitą aktualią informaciją. Jeigu kiltų susijusių su sugrįžimu į kontaktinį ugdymą, testavimu ar. kt klausimų, prašau kreiptis telefonu (direktorius, tel. 8 5 238 2701, 8 680 31132, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irina Iljeitienė, tel. 8 680 59862, Alma Pelešynaitė, tel. 8 686 59220).

Daugiau informacijos apie sugrįžimą į kontaktinį ugdymą, testavimą kaupiniais ir  kt. aktualijas galite rasti: https://www.vilniussveikiau.lt/informacija-ugdymo-istaigoms/ (į visus esminius klausimus atsakyta DUK rubrikoje).