TARPTAUTINIO MATEMATIKOS KONKURSO „KENGŪRA 2021“ REZULTATAI

2021 m. kovo 18 d. vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“. Dėl Covid - 19 aplinkybių konkursas vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo 17092 mokiniai ir darželinukai.

Pavilnio progimnazijai atstovavo 66 pirmų - aštuntų klasių mokiniai.

Džiaugiamės Faustu Sabūnu (2b), Auguste Stankevičiūte (2b), Goda Senulyte (4a) ir Jurgiu Pleikiu (4b). Šie mokiniai atliko visas užduotis ir pelnė 1-ąją vietą Lietuvoje.

Stepas Aleknavičius (3a) ir Simona Jankauskaitė (3b) Vilniaus savivaldybėje, savo amžiaus grupėje, pateko į geriausiųjų penkiasdešimtuką (39 vieta).

Nuoširdžiai sveikiname visus konkurse dalyvavusius mokinius, linkime ir kitais metais neprarasti noro domėtis matematika bei gilinti savo žinias!