EUROPOS PARKE

Gegužės 21 d. 4a kl. mokiniai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje ir smagiame orientaciniame užsiėmime „Lobio paieškos“.

Ekskursijos metu, ketvirtokai pamatė įsimintinus Lietuvos bei pasaulio menininkų kūrinius, išgirdo intriguojančius pasakojimus apie juos. Vaikus žavėjo „dinozauriški kiaušiniai - pumpurai“, „milžino krėslas“ ir kt. Smagiausiai nuteikė namelis, kuris išoriškai atrodė stabilus, tačiau, įlipus į vidų, jį galima išsiūbuoti ir jaustis lyg laive audros metu.

Orientacinio žaidimo metu dalyviai, pasiskirstę grupėmis, užuominų vedami skubėjo nuo skulptūros prie skulptūros ir ieškojo dėlionės detalių. Sudėję dėlionę išsiaiškino slaptažodį, kuris nuvedė prie paslėpto „lobio“. Berniukai buvo vikresni ir savo užduotį atliko daug greičiau, tačiau rastu „lobiu“ džiaugėsi visi.