KVADRATO BŪRELIS

Mokytoja Edita Tupikovskienė

Kvadrato būrelio programos paskirtis: užsiėmimų metu vaikai susipažins su sveika gyvensena,  išmoks pagrindinių žaidimo judesių ir technikos, išmoks valdyti savo kūną; bus ugdomas mokinių pastabumas, reakcija, koordinacija, greitumas ir valia.

Mokiniai skatinami būti fiziškai aktyviais laisvalaikio metu. Panaudojant tam tikras individualias ir grupines užduotis, žaidimus, bus lavinami mokinių gebėjimai: sveikos gyvensenos (savęs pažinimo, savikontrolės, fizinio aktyvumo), judėjimo (bėgimo, nešimo, stūmimo, ridenimosi, ropojimo, pusiausvyros išlaikymo), komunikavimo, bendravimo, dėmesio sutelkimo, pasitikėjimo savimi. Jie išmoks dirbti grupėmis ir individualiai, taps drąsesni, atsakingesni, nes judrieji žaidimai ugdo ne tik kūną, bet ir pastabumą bei logiką. Būrelį gali lankyti visi pageidaujantys. Specialaus pasirengimo nereikalaujama. Kviečiami 5-6 klasių mokiniai.