NEFORMALIOJO ŠVIETIMO BŪRELIŲ TVARKARAŠČIAI

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO BŪRELIŲ TVARKARAŠTIS 1–4 KLASĖMS >>

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO BŪRELIŲ TVARKARAŠTIS 5–8 KLASĖMS >>


PRADINIS UGDYMAS

MOKYMO LĖŠOMIS FINANSUOJAMOS PROGRAMOS

  Neformaliojo švietimo programos pavadinimas  

 Vadovas

  Klasė(s)  

  Val. (per sav.)  

 

Preliminarus

laikas

  Teatro studija >>

Eglė

 Driukaitė-Alesienė 

1

1

Antradienis

12.30-13.05 val.

2-4

1

Antradienis

16.00-16.45 val.

  Jaunučių choras >>

Eglė

Lenkevičiūtė

1

1

Ketvirtadienis

13.15-14.00 val.

2

1

Penktadienis

13.15-14.00 val.

3

1

Penktadienis

14.10-14.55 val.

4

1

Ketvirtadienis

14.10-14.55 val.

  Šokio būrelis >>

Renata

Tekorienė

1

1

Penktadienis

13.15-14.00 val.

2

1

Penktadienis

14.10-14.55 val.

3-4

1

Pirmadienis

15.05-15.50 val.

  Gimnastika – baletas >>

Daiva

Semeškienė

1

1

Antradienis

13.15-14.00 val.

2

1

Pirmadienis

15.05-15.50 val.

3

1

Ketvirtadienis

14.10-14.55 val.

4

1

Ketvirtadienis

15.05-15.50 val.

  Dailės studija >>

Julija

Vadeikytė

1

1

Antradienis

13.15-14.00 val.

2

1

Antradienis

14.10-14.55 val.

3

1

Antradienis

15.05-15.50 val.

4

1

Ketvirtadienis

15.05-15.50 val.

  Futbolo būrelis

Jevgenij

Jarmolkovič

2

1

Antradienis

14.10-14.55 val.

3

1

Antradienis

15.05-15.50 val.

4

1

Antradienis

16.00-16.45 val.

  Judrieji žaidimai - kvadratas >>

Renata

Tekorienė

1

1

Pirmadienis

12.30-13.15 val.

2

1

Pirmadienis

14.10-14.55 val.

3

1

Ketvirtadienis

14.10-14.55 val.

4

1

Penktadienis

13.15-14.00 val.

  Skautų

būrelis

Margarita

Ruzgaitė

1-4

1

Pirmadienis

14.10-14.55 val.

 

TĖVŲ LĖŠOMIS FINANSUOJAMOS PROGRAMOS

  Neformaliojo švietimo programos pavadinimas

  Klasė(s) 

  Paslaugos teikėjas

  Preliminarus laikas 

  Krepšinis

1-4

VŠĮ „Sostinės krepšinio mokykla“

Pirmadienis

17.00-18.00 val.

Trečiadienis

18.00-19.00 val.

Penktadienis

16.30-17.30 val.

  Karate

1-4

Sporto klubas „Budora“

Pirmadienis

Trečiadienis

15.00-16.00 val.

  Robotika

1-2

VŠĮ Robotikos mokykla

 

  Bricks for kids

robotika

1-2

Bricks for kids Lietuva

Ketvirtadienis

16.00-17.30 val.

  Šachmatai >>

1-4

Laisvasis mokytojas

Andrius Mulevičius

Penktadienis,

16.05-16.50 val.

  Keramikos studija „Molio Motiejus“ >>

1-4

Laisvasis mokytojas

Ramūnas Petkevičius

Antradienis
1-2 kl. 15.05-15.50 val.;
3-4 kl. 16.00-16.45 val.

Laikas pakeistas

 

PAGRINDINIS UGDYMAS

MOKYMO LĖŠOMIS FINANSUOJAMOS PROGRAMOS

  Neformaliojo švietimo programos pavadinimas  

Vadovas

  Klasė(s) 

Val.

 (per sav.) 

Preliminarus

laikas

  Kvadrato būrelis >>

Edita Tupikovskienė

5-6

1

Pirmadienis

15.05-15.50 val.

5-6

1

Ketvirtadienis

16.00-16.45 val.

  Gimnastikos ir šiuolaikinio šokio būrelis >>

Daiva Semeškienė

5-6

1

Antradienis

14.10-14.55 val.

7-8

1

Antradienis

15.05-15.50 val.

  Tinklinio, krepšinio būrelis >>

Edita Tupikovskienė

5-6

1

Ketvirtadienis

15.05-15.50 val.

7-8

1

Pirmadienis

16.00-16.45 val.

  Programavimo būrelis >>

Irina

Seliščevienė

5-6

1

Antradienis

14.10-14.55 val.

7-8

1

Antradienis

15.05-15.50 val.

  Gitaros būrelis >>

Gediminas Ožalinskas

5-6

1

Antradienis

14.10-14-55 val

Laikas pakeistas

7-8

1

Antradienis

15.05-15.50 val.

Laikas pakeistas

  Teatro studija >>

  Eglė Driukaitė-Alesienė 

5-6

1

Antradienis

14.10-14.55 val.

7-8

1

Antradienis

15.05-15.50

  Dainavimo studija >>

Eglė

Lenkevičiūtė

5-6

1

Pirmadienis

15.05-15.50 val.

7-8

1

Antradienis

15.05-15.50 val.

 

TĖVŲ LĖŠOMIS FINANSUOJAMOS PROGRAMOS

Kontaktai

Adresas: Švarioji g. 33, Vilnius LT-11302 

Tel.: (8 5) 238 2701

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Progimnazija

Steigėjas — Vilniaus miesto savivaldybė

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga

Institucijos kodas: 191715435

© Copyright 2022. Vilniaus Pavilnio progimnazija

Search