PROJEKTAS  „ŠIUOLAIKIŠKAS MATEMATINIŲ GEBĖJIMŲ UGDYMAS IR PAŽANGOS STEBĖSENA“

Projekto tikslas – pagerinti pradinių klasių ir 5–8 klasių mokinių matematikos mokymosi pasiekimus, palengvinti mokytojų darbą ugdant mokinių matematinius gebėjimus ir sustiprinti mokyklos lygmens mokinių mokymosi pažangos stebėseną, naudojant pažangią matematikos mokymo(si) platformą Eduten.

Veiklos

• Sudaromos sąlygos naudoti matematikos mokymo(si) platformą Eduten, užtikrinant kvalifikacijos tobulinimą ir pagalbą platforma besinaudojantiems mokytojams.
  • Projekte dalyvaujančių klasių mokiniai, bent kartą per savaitę dirba virtualioje mokymo(si) Eduten platformoje.

2021–2022 m. m. projektą įgyvendinome 2–3 bei 5 klasėse. 2022–2023 m. m. – 2–6 klasėse. Projekto įgyvendinimą kuruojantis vadovas – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irina Iljeitienė.

Projektą įgyvendinantys, tikslinėse kvalifikacijos tobulinimo veiklose dalyvaujantys mokytojai: pradinio ugdymo mokytojos Vitalija Pelakauskienė, Margarita Ruzgaitė, Kristina Smolskė, Aldona Avižienytė, Loreta Petrylienė, Irina Iljeitienė, matematikos mokytojos Renata Grinevičienė ir Irina Seliščevienė.