Vilniaus Pavilnio progimnazija

MOKYKLA, KURIOJE SVARBUS KIEKVIENAS

A+ R A-

Mokytojai

Eil. Nr.

 Pavardė, vardas

 Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

1.       

Adomavičienė Justina

Dailės mokytoja

Mokytoja

2.       

Avižienytė Aldona

Pradinio ugdymo mokytoja, 1a klasės vadovė

Vyr. mokytoja

3.       

Baužienė Džiuljeta

Pradinio ugdymo mokytoja, 2a klasės vadovė

Vyr. mokytoja

4.       

Bliznik Svetlana

Rusų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

5.       

Dieninienė Judita

Pradinio ugdymo mokytoja, 1b klasės vadovė

Vyr. mokytoja

6.       

Driukaitė-Alesienė Eglė

Neformaliojo švietimo (Teatro būrelio) mokytoja

Mokytoja

7.       

Fontez Inga

Anglų kalbos mokytoja (vaiko priežiūros atostogose)

Mokytoja (nesuteikta kvalifikacinė kategorija)

8.       

Iljeitienė Irina

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

9.       

Jelagienė Asta

Biologijos mokytoja

Vyr. mokytoja

10.    

Juodvalkienė Janina

Pradinio ugdymo mokytoja, 3a klasės vadovė

Mokytoja metodininkė

11.    

Kononenko Redas

Istorijos mokytojas

Vyr. mokytojas

12.    

Kovalevskienė Asta

Tikybos mokytoja

Mokytoja

13.    

Kovaliova Ina

Informacinių technologijų mokytoja

Vyr. mokytoja

14.    

Kukytė Gitana

Anglų kalbos ir „Mokymas mokytis“ mokytoja,  8a klasės vadovė

Vyr. mokytoja

15.    

Lenkevičiūtė Eglė

Muzikos mokytoja

Vyr. mokytoja

16.    

Mameniškienė Asta

Matematikos mokytoja, 6a klasės vadovė

Vyr. mokytoja

17.    

Mockevičius Vaidas

Istorijos mokytojas

Mokytojas

18.    

Onaitienė Diana

Geografijos, gamtos ir žmogaus bei žmogaus   saugos mokytoja, 7a klasės vadovė

Mokytoja

19.    

Ožalinskas Gediminas

Neformaliojo švietimo (Gitaros būrelio) mokytojas

Vyr. mokytojas

20.    

Paškovskienė Natalja

Lietuvių kalbos mokytoja, 5b klasės vadovė

Mokytoja

21.    

Pelakauskienė Vitalija

Pradinio ugdymo mokytoja, 4a klasės vadovė

Vyr. mokytoja

22.    

Petraška Mantas

Neformaliojo švietimo (būrelio „Konstruok su Microbit“) mokytojas

Vyr. mokytojas

23.    

Petrauskienė Marta

Fizikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

24.    

Petrylienė Loreta

Pradinio ugdymo mokytoja, 2b klasės vadovė

Vyr. mokytoja

25.    

Repečkienė Jolanda

Chemijos mokytoja

Vyr. mokytoja

26.    

Ruseckaitė Rūta

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja

27.    

Semeškienė Daiva

Etikos mokytoja

Mokytoja

28.    

Scarpetta Agnieška

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

29.    

Smalinskienė Nijolė

Lietuvių kalbos mokytoja, 6b klasės vadovė

Vyr. mokytoja

30.    

Storoženkienė Lina

Lietuvių kalbos ir anglų kalbos mokytoja (vaiko priežiūros atostogose)

Vyr. mokytoja

31.    

Sventickienė Žaneta

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

32.    

Šeštakauskienė Renata

Technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

33.    

Šostak Irena

Pradinio ugdymo mokytoja, 4b klasės vadovė

Mokytoja (nesuteikta kvalifikacinė kategorija)

34.    

Tekorienė Renata

Šokio mokytoja

Fizinio ugdymo mokytoja

Vyr. mokytoja

Mokytoja

35.    

Tupikovskienė Edita

Fizinio ugdymo mokytoja, 5a klasės vadovė

Vyr. mokytoja

36.    

Zygmantienė Jovita

Pradinio ugdymo mokytoja, 3b klasės vadovė

Vyr. mokytoja

5-8 klasių nuotolinio mokymo pamokų laikas*

1. 08.30 - 09.15

2. 09.25 - 10.10

3. 10.20 - 11.05

4. 11.25 - 12.10

5. 12.30 - 13.15

6. 13.25 - 14.10

7. 14.20 - 15.05

Pastaba: 25–30 min. pamokos skiriama mokytojo aiškinimui, bendrai (aktyviai) mokytojo ir mokinių veiklai, 15–20 min. pamokos skiriama savarankiškai mokinių veiklai. 

 

8-tų klasių mokinių projektas "Mūsų mokykla"

Psichologės patarimai

Pagalbos vaikams linija

Tiesioginė (online) konsultacija

Facebook

Naudojamės

eduka dienynas

Apklausa

Naudingos nuorodos