A+ R A-

Mokytojai

Eil. Nr.

 Pavardė, vardas

 Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

1.       

Adomavičienė Justina

Dailės mokytoja

Mokytoja

2.       

Avižienytė Aldona

Pradinio ugdymo mokytoja, 2a klasės vadovė

Vyr. mokytoja

3.       

Baužienė Džiuljeta

Pradinio ugdymo mokytoja, 3a klasės vadovė

Vyr. mokytoja

4.       

Bliznik Svetlana

Rusų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

5.       

Dieninienė Judita

Pradinio ugdymo mokytoja, 2b klasės vadovė

Vyr. mokytoja

6.       

Driukaitė-Alesienė Eglė

Neformaliojo švietimo (Teatro būrelio) mokytoja

Mokytoja

7.    

Embrasienė Laima

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

8.       

Fontez Inga

Anglų kalbos mokytoja (vaiko priežiūros atostogose)

Mokytoja (nesuteikta kvalifikacinė kategorija)

9.       

Iljeitienė Irina

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

10

Jarmalkovič Jevgenij

Neformaliojo švietimo (futbolo būrelio) mokytojas

Vyr. mokytojas

10.

Janulevičienė Lina

Matematikos mokytoja

Mokytoja

11.       

Jelagienė Asta

Biologijos mokytoja

Vyr. mokytoja

12.    

Juodvalkienė Janina

Pradinio ugdymo mokytoja, 4a klasės vadovė

Mokytoja metodininkė

13.    

Kononenko Redas

Istorijos mokytojas

Vyr. mokytojas

14.    

Kovalevskienė Asta

Tikybos mokytoja

Mokytoja

15.    

Kovaliova Ina

Informacinių technologijų mokytoja

Vyr. mokytoja

16.    

Kukytė Gitana

Anglų kalbos ir „Mokymas mokytis“ mokytoja

Vyr. mokytoja

17.    

Lenkevičiūtė Eglė

Muzikos mokytoja

Vyr. mokytoja

18.    

Mameniškienė Asta

Matematikos mokytoja, 6a klasės vadovė

Vyr. mokytoja

19.    

Mockevičius Vaidas

Istorijos mokytojas

Mokytojas

20.

Motiekaitienė Gintarė

Lietuvių kalbos mokytoja

Mokytoja

21.    

Onaitienė Diana

Geografijos, gamtos ir žmogaus bei žmogaus   saugos mokytoja, 8 klasės vadovė

Mokytoja

22.    

Ožalinskas Gediminas

Neformaliojo švietimo (Gitaros būrelio) mokytojas

Vyr. mokytojas

23.    

Paškovskienė Natalja

Lietuvių kalbos mokytoja, 6b klasės vadovė

Mokytoja

 

Pelešynaitė Alma

Technologijų mokytoja

Mokytoja

24.    

Petrauskienė Marta

Fizikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

25.    

Petrylienė Loreta

Pradinio ugdymo mokytoja, 3b klasės vadovė

Vyr. mokytoja

26.    

Repečkienė Jolanda

Chemijos mokytoja

Vyr. mokytoja

27.    

Ruzgaitė Margarita

Pradinio ugdymo mokytoja, 1b klasės vadovė

Mokytoja

28.    

Semeškienė Daiva

Etikos mokytoja, 5b klasės auklėtoja

Mokytoja

29.    

Scarpetta Agnieška

Anglų kalbos mokytoja, 5a klasės auklėtoja

Vyr. mokytoja

30.    

Smalinskienė Nijolė

Lietuvių kalbos mokytoja, 7b klasės vadovė

Vyr. mokytoja

31.    

Storoženkienė Lina

Lietuvių kalbos ir anglų kalbos mokytoja (vaiko priežiūros atostogose)

Vyr. mokytoja

32.    

Sventickienė Žaneta

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

33.    

Šeštakauskienė Renata

Technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

34.    

Šostak Irena

Pradinio ugdymo mokytoja, 1a klasės vadovė

Mokytoja (nesuteikta kvalifikacinė kategorija)

35.    

Tekorienė Renata

Šokio mokytoja

Fizinio ugdymo mokytoja

Vyr. mokytoja

Mokytoja

36.    

Tupikovskienė Edita

Fizinio ugdymo mokytoja, 6a klasės vadovė

Vyr. mokytoja

37.    

Zygmantienė Jovita

Pradinio ugdymo mokytoja, 4b klasės vadovė

Vyr. mokytoja

Pamokų laikas

 

1 klasės

2-8 klasės

1 pam.

8.00-8.35

8.00-8.45

2 pam.

8.55-9.30

8.55-9.40

3 pam.

9.50-10.25

9.50-10.35

4 pam.

10.35-11.10

11.05-11.50

5 pam.

11.35-12.10

12.20-13.05

6 pam.

12.20-12.55

13.25-14.10

7 pam.

13.15-13.55

14.20-15.05

 

8-tų klasių mokinių projektas "Mūsų mokykla"

Psichologės patarimai

Pagalbos vaikams linija

Tiesioginė (online) konsultacija

Facebook

Naudojamės

eduka dienynas

Apklausa

Naudingos nuorodos