Vilniaus Pavilnio progimnazija

MOKYKLA, KURIOJE SVARBUS KIEKVIENAS

Kuriame Lietuvos ateitį

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001

Progimnazijos rekonstrukcijos projektas

Patvirtintas ir jau įgyvendinamas galutinis mokyklos priestato interjero projektas, kviečiame susipažinti.

Kuriame Lietuvos ateitį Kuriame Lietuvos ateitį
Progimnazijos rekonstrukcijos projektas Progimnazijos rekonstrukcijos projektas
Progimnazijos gegužės - birželio mėnesio veiklos planas Progimnazijos gegužės - birželio mėnesio veiklos planas
Priėmimas į mokyklą Priėmimas į mokyklą

Teigiamų pokyčių link judame kartu su „Renkuosi mokyti!“

Šiuos mokslo metus pradedame su dar didesniu noru ir nauju iššūkiu – prisijungėme prie programos „Renkuosi mokyti!“ ir esame pasiruošę savo mokykloje inicijuoti teigiamus pokyčius. Šios programos tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas. Tad džiaugiamės turėdami galimybe būti šios bendruomenės dalimi ir savo mokykloje įgyvendinti pokyčio projektą.

Programa remiasi įtraukiojo ugdymo samprata ir per dvejus programos įgyvendinimo metus kviesime visą mūsų mokyklos bendruomenę (vadovus, pedagogus, mokinius ir tėvus) kartu mokytis, dirbti, bendrauti ir diskutuoti tam, kad kiekvienas mūsų mokyklos mokinys galėtų atskleisti savo mokymosi potencialą.

Kas mūsų laukia?

• Susitiksime su tyrėjais ir kartu identifikuosime ir išsigryninsime mokykloje norimą keisti sritį.
  • Susitiksime su pokyčio projekto konsultantu, su kuriuo suburta mokyklos pokyčių komanda parengs pokyčio projekto planą.
  • Kad pokyčius išjudinti sektųsi dar sklandžiau, į juos bus įtraukiama visa bendruomenė. Mokyklai bus teikiamos verslo ir vadybinės konsultacijos, bus sudaryta galimybė bendradarbiauti ir mokytis ir iš kitų projekte dalyvaujančių mokyklų.
  • Tam, kad visi kartu galėtume pasidžiaugti padaryta pažanga ir nueitu keliu, pokyčių projekto eiga bus stebima ir tiriama.

Programą įgyvendina VšĮ Mokyklų tobulinimo centras, jau ne vienerius metus inicijuojantis teigiamus pokyčius Lietuvos mokyklose, pagrindinis programos partneris – Vilniaus prekybos paramos fondas „Dabar“.

5-8 klasių nuotolinio mokymo pamokų laikas*

1. 08.30 - 09.15

2. 09.25 - 10.10

3. 10.20 - 11.05

4. 11.25 - 12.10

5. 12.30 - 13.15

6. 13.25 - 14.10

7. 14.20 - 15.05

Pastaba: 25–30 min. pamokos skiriama mokytojo aiškinimui, bendrai (aktyviai) mokytojo ir mokinių veiklai, 15–20 min. pamokos skiriama savarankiškai mokinių veiklai.

8-tų klasių mokinių projektas "Mūsų mokykla"

Psichologės patarimai

Pagalbos vaikams linija

Tiesioginė (online) konsultacija