Vilniaus Pavilnio progimnazija

MOKYKLA, KURIOJE SVARBUS KIEKVIENAS

Kuriame Lietuvos ateitį

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001

Progimnazijos rekonstrukcijos projektas

Patvirtintas ir jau įgyvendinamas galutinis mokyklos priestato interjero projektas, kviečiame susipažinti.

Kuriame Lietuvos ateitį Kuriame Lietuvos ateitį
Progimnazijos rekonstrukcijos projektas Progimnazijos rekonstrukcijos projektas
Progimnazijos gegužės - birželio mėnesio veiklos planas Progimnazijos gegužės - birželio mėnesio veiklos planas
Priėmimas į mokyklą Priėmimas į mokyklą

Birželio veiklos

VAIKŲ VASAROS STOVYKLA "KARTU – SMAGU"

Birželio 14-18 dienomis Vilniaus Pavilnio progimnazijoje vyksta Vilniaus m. savivaldybės ir mokinių tėvų lėšomis finansuojama vaikų vasaros stovykla „KARTU – SMAGU“. Stovykla skirta visiems Vilniaus Pavilnio progimnazijos 1-4 klasių mokiniams, norintiems vasaros atostogas pasitikti linksmai, aktyviai, kūrybiškai, sveikai ir įvairiapusiškai: keliauti, tyrinėti, kurti, sportuoti, žaisti, pažinti vienas kitą, veikti drauge.

Šios stovyklos tikslas – ugdyti ir lavinti mokinių, socialinius, fizinius, meninius įgūdžius bei stiprinti jų emocinį intelektą, dalyvaujant įvairiose veiklose, didelį dėmesį skiriant praktiniam patyrimui ir saviraiškai.

Tikimės mokinių aktyvumo dalyvaujant įvairiose praktinėse veiklose, noro atrasti ir sužinoti nauja. Manome, kad turėdami saviraiškos galimybę, mokiniai stiprins pasitikėjimą savimi, norą bendrauti, bendradarbiauti, akcentuos savitarpio pagalbą.

Planuojamos stovyklos veiklos >>

5-8 klasių nuotolinio mokymo pamokų laikas*

1. 08.30 - 09.15

2. 09.25 - 10.10

3. 10.20 - 11.05

4. 11.25 - 12.10

5. 12.30 - 13.15

6. 13.25 - 14.10

7. 14.20 - 15.05

Pastaba: 25–30 min. pamokos skiriama mokytojo aiškinimui, bendrai (aktyviai) mokytojo ir mokinių veiklai, 15–20 min. pamokos skiriama savarankiškai mokinių veiklai.

8-tų klasių mokinių projektas "Mūsų mokykla"

Psichologės patarimai

Pagalbos vaikams linija

Tiesioginė (online) konsultacija