Vilniaus Pavilnio progimnazija

MOKYKLA, KURIOJE SVARBUS KIEKVIENAS

A+ R A-

Nuoširdžiai dėkojame mūsų bendruomenės nariams –  tėvams, mokytojams, darbuotojams bei visiems mums prijaučiantiems žmonėms už mokyklai skiriamą paramą. Tikimės,  kad ir šiais metais Jūs vėl skirsite 1,2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį Vilniaus Pavilnio progimnazijai, kartu pakviesdami prisidėti ir savo artimuosius bei draugus. Prašymą, skirti paramą reikia pateikti iki gegužės 1 d.

Anksčiau Jūsų skirtos paramos lėšas bei būsimą paramą  2020 arba 2021 m. planuojame panaudoti  techninių kūrybinių FabLab dirbtuvių įrengimui progimnazijoje (FabLab, angl. Fabrication/Fabulous Laboratory,  dirbtuvės yra šiuolaikiška įranga aprūpinta inovacijų bei išradimų kūrimo platforma, skirta konstruoti, modeliuoti, projektuoti, gaminti įvairius gaminius, modelius, maketus ar prototipus, o tai pat skatinti kūrybiškumą, verslumą, domėjimąsi technika bei technologijomis). Mokykla, norėdama dalyvauti Vilniaus m. mokyklų konkurse privalo įsipareigoti skirti ne mažiau kaip 4 tūkstančius eurų, o skyrus daugiau – mokykla gauna daugiau konkursinių balų.

Mokyklos (paramos gavėjo) kodas – 191715435. Paramą galite pervesti, užpildę Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos prašymo formą – FR0512

Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkę elektroninį deklaravimą) šią formą gali užpildyti ir ją deklaruoti elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) atlikus vos kelis veiksmus:

Parama 2020

• Surasta forma pažymėta gaublio simboliu reiškia, kad ją galima pildyti svetainėje. Spragtelėkite šį gaublį ir forma bus atverta pildymui.

Parama 2020

• Atsidariusioje formoje jūsų asmens duomenys bus užpildyti automatiškai,

1 laukelyje – asmens kodas;
3V laukelyje – vardas;
3P laukelyje – pavardė;
4 laukelyje – adresas;
5 laukelyje – 2019;
6S laukelyje – žymėti varnele;
E1 laukelyje – 2;
E2 laukelyje – 191715435;
E4 laukelyje – 1,2 arba kitas nedidesnis skaičius, atitinkantis Jūsų skiriamą mokesčių dalį progimnazijai;
E5 laukelyje – mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: jei norite skirti tik šiais metais, rašykite 2020, jei norite ilgesniam laikotarpiui, įrašykite metus, iki kurių skiriate paramą. Maksimaliai – iki 2023 m.

• patikrinkite ar nėra klaidų
  • pateikite

Parama 2020

Atkreipiame dėmesį, kad Gyventojai, turintys prievolę teikti pajamų mokesčio deklaraciją, tai padaryti turi iki einamų metų gegužės 1 d.

Nepateikus laiku pajamų mokesčio deklaracijos, prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį bus neįvykdytas.

Taip pat mokyklą paremti galima ir pervedant lėšas į šią sąskaitą: LT867044060004019685.

Jūsų parama yra didžiulė pagalba mokyklai, tiesioginė nauda jūsų vaikams. Iš anksto dėkojame.

Pagarbiai Mokyklos administracija

5-8 klasių nuotolinio mokymo pamokų laikas*

1. 08.30 - 09.15

2. 09.25 - 10.10

3. 10.20 - 11.05

4. 11.25 - 12.10

5. 12.30 - 13.15

6. 13.25 - 14.10

7. 14.20 - 15.05

Pastaba: 25–30 min. pamokos skiriama mokytojo aiškinimui, bendrai (aktyviai) mokytojo ir mokinių veiklai, 15–20 min. pamokos skiriama savarankiškai mokinių veiklai.

8-tų klasių mokinių projektas "Mūsų mokykla"

Psichologės patarimai

Pagalbos vaikams linija